Nezammohandesi

همكار محترم آيا مي دانيد كنترل رعايت ضوابط ايمني از وظايف مهندسين ناظر و لذا اطلاع از مفاد مبحث 12 مقررات ملي ساختمان براي همه مهندسين الزامي است ؟ همكار محترم آيا مي دانيد بازديد مرحله اي از كار و تاييد هر مرحله در كارت نظارت در زمان انجام آن مرحله براي كليه مهندسين الزامي است ؟ همكار محترم آيا مي دانيد گزارش بمو قع تخلفات ساختماني مالك از سوي ناظرين الزامي و عدم اين گزارش تخلف محسوب مي شود؟ همكار محترم آيا مي دانيد رعايت ضوابط مبحث 19 براي ساختمانهاي گروه ج و د الزامي و كنترل آن بعهده مجريان و ناظر معمار است ؟ همكار محترم آيا مي دانيد مسئوليت پاسخگويي به ايرادات ساختمان مربوط به دوره ساخت از سوي مجري و ناظرين تازماني است كه ساختمان وجود دارد؟ همكار محترم آيا مي دانيد تاييد پايانكار توسط مجري و ناظر بمعني بعهده گرفتن تمام مسئوليتهاي ساختمان است؟ همكار محترم آيا مي دانيد بيشترين آمار شكايات واصله به شوراي انتظامي سازمان مربوط به عدم گزارش بموقع تخلفات ساختماني از سوي ناظرين است ؟ همكار محترم آيا مي دانيد بازديد از زمين قبل از صدور پروانه از وظايف كليه مهندسين است ؟ همكار محترم آيا مي دانيد كنترل استفاده از مصالح استاندارد در ساختمان از وظايف مهندسين ناظر است؟

 

New Page 1
   

 

 
New Page 1
  بازديدكنندگان اين صفحه

 

 

 
New Page 1
دانلود فايل و نرم افزار

کمينه

دانلود نشریه 55 سازمان برنامه و بودجه تجديدنظر دوم- مشخصات فني عمومي كارهاي ساختماني   ...

آموزش نرم افزار

آنتي ويروس

نرم افزارهاى كاربردى

New Page 1
نرم افزار هاي كاربردي - تخصصي

کمينه

عنوان MathType 6.0
توضیحات

MathType 6.0  ابزاری قدرتمند برای سیستم عامل ویندوز می باشد که مطمنا همه ی شما به آن نیاز دارید و یا در آینده خواهید داشت! این نرم افزار به شما اجازه می دهد که به راحتی نمادهای ریاضی را برای کار در نرم افزارهای واژه پرداز (هر نرم افزاری که در آن نوشتار باشد) مانند :

 Microsoft Word  ، صفحات وب , پرینت , صفحه نمایش , اسناد نوشتاری (Text Documents) و نرم افزار MathML به کار ببرید.

عنوان Universal Math Solver
توضیحات

حل معادلات یکی از کارهایی است که بسیاری از ریاضیدان ها با آن سر و کار دارند. اینک می خواهم برنامه ای را برای شما علاقه مندان به ریاضی معرفی کنم که از جمله امکانات نرم افزارUniversal Math Solver که به اختصار به آن UMS می گویند می توان به :
حل کردن انواع مختلف معادلات و نامعادلات ریاضی تا درجه ان ام طی چند ثانیه.
پیدا کردن ریشه های معادلات و نامعادلات به همراه نمودار.
اولین حل کننده سخنگوی معادلات و نامعادلات ریاضی به زبان انگلیسی.
با قابلیت ذخیره مسائل نمونه و فرمول های ریاضی<

عنوان نرم افزار Home Plan Pro 5.2
توضیحات

می خواهید خانه رویا هایتان را بسازید؟ یک اتاق به به خانه خودتان اضافه کنید؟ هر چیزی که برای طراحی نیاز دارید، نرم افزار طراحی حرفه ای ساختمان بهترین انتخاب شماست. نرم افزار طراحی حرفه ای ساختمان طراحی هست که به سرعت و سهولت طرح با کیفیت یک طبقه را ترسیم می کند، و معماری آن را نیز طراحی می کند. نرم افزار طراحی حرفه ای ساختمان یک سری کامل از کلیدهای گرافیکی منظم ابزارها را آماده می کند تا شما بتوانید به آسانی ابزار را انتخاب کنید یا عملیاتی را انجام دهید. یکبار شما یک ابزار را انتخاب کنید، این نرم افزار به شما می گوید که چگونه از آن استفاده کنید، امکان دارد شما از موس یا کیبورد و یا هردو برای ساختن طرح خودتون استفاده کنید. نرم افزار طراحی حرفه ای ساختمان انتخابهای بسیاری را برای چاپ کردن طرح شما در اختیارتان قرار می دهد.شما امکان انتخاب در اندازه های خاص را نیز دارید یا طرح خودتون را به بزرگترین اندازه بر روی کاغذ انتخابی چاپ کنید.در صورتیکه مقدار زیادی از نرم افزارهای طراحی موثر و قوی در دسترس می باشد، که یادگیری آنها مشکل می باشد و به این علت از نرم افزار طراحی حرفه ای ساختمان استفاده می شود. سهولت استفاده از آن را به سادگی احساس می کنیدو هزینه های شما را نیز پایین می آورد. نرم افزار طراحی حرفه ای ساختمان در طراحی با نرم افزارهای کاملاً جدید رقابت نمی کند.

1

Copyright 2005-2009 NezamMohandesi.ir Designed by Kaspid Information Technology